جستجو در مجله وهاب آنلاین

دنیای بزرگ آموزشی وهاب آنلاین

بروزرسانی خودکار محصولات وهاب آنلاین

خلاصه : بروزرسانی خودکار محصولات وهاب آنلاین

هم اکنون میتوانید با استفاده از افزونه بروزرسانی خودکار محصولات ، محصولاتی که از وهاب آنلاین دارید را در کمترین زمان ممکن و بدون هیچگونه دردسری تنها با یک کلیک به آخرین نسخه بروزرسانی نمایید . کافی است افزونه بروزسان خودکار محصولات وهاب آنلاین را از بخش سرویس ها دانلود نموده و آنرا روی whmcs خود نصب نمایید و از درون افزونه نسبت به دریافت بروزرسانی ها تنها با یک کلیک اقدام نمایید .

بروزرسانی خودکار محصولات وهاب آنلاین

افزونه بروزسانی خودکار برای اولین بار توسط وهاب آنلاین ارائه شده است و برای شما امکان بروزرسانی خودکار محصولات را فراهم مینماید .

دیگر لازم نیست برای بروزرسانی محصولات وارد سایت وهاب آنلاین شده و محصول را دانلود و نصب نمایید . پس از نصب هر افزونه از آن پس تمام بروزرسانی ها به صورت خودکار و تنها با یک کلیک انجام خواهد شد .

دریافت افزونه بروزرسان خودکار محصولات وهاب آنلاین

جهت دریافت این افزونه ، در صورت داشتن محصول فعال در وبسایت وهاب آنلاین وارد بخش سرویس ها شوید و محصول بروزرسان خودکار را دانلود و نصب نمایید .

از این پس تمام بروزرسانی های افزونه ها و محصولات وهاب آنلاین از طریق این افزونه انجام خواهد شد و دیگر نیازی به دریافت مجدد فایل نخواهید داشت .

آموزش نصب افزونه بروزرسان خودکار

بعد از دریافت افزونه کافی است فایل دانلودی را در مسیر modules/addon آپلود و اکسترکت کنید و همانند سایر افزونه های whmcs از مدیریت آنرا فعال نموده و دسترسی های لازم را به آن اختصاص دهید . اگر به طریقه نصب افزونه های whmcs آشنا نیستید اینجا کلیک کنید

اطلاعات بیشتر

این افزونه به شما امکان بروزرسانی خودکار هر محصول را تنها با یک کلیک فراهم می آورد . در صورتی که بروزرسانی برای محصول فعال باشد رنگ آن در جدول افزونه به حالت سبز شده و کلید بروزرسانی و اطلاعات بیشتر فعال میشود . با کلیک روی گزینه اطلاعات بیشتر تغییرات نسخه جدید برای شما نمایش داده می شود .

قبل از انجام بروزرسانی حتما روی گزینه اطلاعات بیشتر کلیک کنید تا اگر نیاز به آموزش خاصی بوده باشد آنرا مطالعه نمایید . دقت داشته باشید اگر بروزرسانی انجام دهید دیگر گزینه اطلاعات بیشتر برای شما نمایش داده نخواهد شد و نمیتوانید به آن دسترسی داشته باشید .

افزونه بروزرسانی خودکار تنها برای محصولات فعال در whmcs شما عمل میکند و اگر شما مثلا افزونه ای داشته باشید و آنرا غیرفعال کرده باشید و برای آن بروزرسانی جدید ارائه شده باشد آنرا تا زمانی که فعال نکنید دریافت نخواهید کرد .

نوشته شده در 20ام آبان 1400 نویسنده : وهاب آنلاین بروزرسانی : 20ام آبان 1400
پیشنهاد میکنیم ببینید :


دیدگاهی ثبت نشده است

    جهت ارتباط تلفنی با تیم وهاب آنلاین همه روزه از ساعات 9 صبح الی 15 میتوانید اقدام نمایید .