نصب / بروزرسانی و آپگرید WHMCS

نصب و کانفیگ whmcs - نصب و کانفیگ امنیتی سیستم whmcs نصب انواع ماژول ها و ساخت محصولات در سیستم whmcs امن سازی پوشه های مهم و تنظیم کرون جاب whmcs یکی از ویژه ترین خدمات حرفه وهاب آنلاین می باشد که باعث می شود شما با خیال کاملا آسوده از whmcs آماده به کار خود استفاده کرده و لذت ببرید .

نصب و کانفیگ whmcs

whmcs یک سیستم تقریبا پیچیده است که اگر کار با آن به صورت حرفه ای کار نکرده باشید ممکن است در مسیر کار برای شما دردسرهای فراوانی ایجاد کند ، به همین جهت ما در وهاب آنلاین سرویس نصب و کانفیگ whmcs را راه اندازی کرده ایم . ما در این سرویس تمامی موارد مهم whmcs نظیر نصب و کانفیگ ، فارسی ساز مدیریت و کاربری ، قالب های فارسی whmcs ، فارسی سازی ایمیل ها ، امن سازی پوشه های مهم ، تنظیم کرون جاب ، تنظیم پاسخگوی خودکار به تیکت ، تنظیمات واحد پول و... را بصورت کامل برای شما انجام داده و یک سیستم کامل و آماده به کار را تقدیم شما خواهیم کرد که شما در آن کافی است محصولات خود را اضافه نموده و شروع به تجارت نمایید .

 

whmcs.gif
در این پکیج آخرین نسخه سیستم whmcs به انتخاب شما نصب یا بروزرسانی خواهد شد و تنظیمات امنیتی و فعالسازی کرون جاب بر روی آن انجام خواهد شد . همچنین خدمات بیشتری نیز به انتخاب شما انجام می شود که در زیر لیست برخی از آنها را مشاهده خواهید کرد .

ما چه خدماتی در سرویس نصب و کانفیگ whmcs ارائه میکنیم ؟

 

دقت داشته باشید هزینه این پکیج به انتخاب شما تعیین خواهد شد و طبق نیاز شما قیمت ها متفاوت می باشد . به دلیل استفاده از خدمات وهاب آنلاین قیمت محصولات معرفی شده در این پکیج نسبت به فروش آن محصول در سایت ارزانتر می باشد

برخی شرکت هایی که همکاری داریم
لیست برخی شرکت ها و وبسایت ها که با آنها همکاری تنگاتنگی داریم را در زیر ذکر نموده ایم