رمزنگاری فایل های php با یون کیوب (ioncube)

رمزنگاری فایل های php با یون کیوب (ioncube) : با استفاده از این سرویس جدید وهاب آنلاین شما میتوانید فایل ها و پروژه های php خود را با یون کیوب آخرین نسخه رمزنگاری کرده و از انتشار سورس اسکریپت خود جلوگیری نمایید .

رمزنگاری فایل های php با یون کیوب (ioncube) : با استفاده از این سرویس جدید وهاب آنلاین شما میتوانید فایل ها و پروژه های php خود را با یون کیوب آخرین نسخه رمزنگاری کرده و از انتشار سورس اسکریپت خود جلوگیری نمایید .

رمزنگاری فایل های php با یون کیوب (ioncube) :

همیشه یکی از بزرگترین مشکل برنامه نویسیان محافظت از فایل های برنامه نویسی شده آنها بوده است و با توجه به هزینه بالای نرم افزارهای انکودینگ یا رمزنگاری بسیاری از برنامه نویسان مجبور به استفاده از انکودرهای رایگان می شوند که امکان دیکد و دستیابی به سورس اسکریپت بسیار بالا می باشد .

وهاب آنلاین با ارائه سرویس جدیدی در پنل کاربری خود این قابلیت را برای همه به وجود آورد تا بتوانند فایل های خود را با یون کیوب آخرین نسخه انکود نمایند و از کدهای خود بصورت حرفه ای محافظت نمایند .

مزیت های استفاده از سرویس رمزنگاری فایل های php با یون کیوب (ioncube) وهاب آنلاین

  • محافظت از کدهای شما با بهترین سرویس رمزنگاری دنیا
  • پشتیبانی از آخرین نسخه php 7.2 ، 7.3 ، 7.4 و پشتیبانی از نسخه 5.5 و 5.6 و 7.1 با انتخاب شما
  • امکان انتخاب انکودینگ از نسخه 5.6 تا 7.4 یا از نسخه 7.2 تا 7.4 
  • امکان انتخاب نوع کدگذاری فایل ها
  • امکان لایسنس گذاری روی کدها 
  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • سازگار با تمام سرورها
  • هزینه بسیار مناسب و بصرفه
  • انکودینگ سریع
  • حفظ امنیت پروژه های شما

آموزش انکود فایل های php با ioncube در وهاب آنلاین

از بخش کاربری وهاب آنلاین (این لینک) وارد حساب کاربری خود شوید .

از منوی ابزارها کد گذاری فایل های php را انتخاب کنید . در این بخش اطلاعات دقیقی در مورد هزینه ها و نحوه ی محاسبه آن و بارگذاری فایل ها ارائه شده است .

در پایین این توضیحات روی ارسال فایل جدید کلیک کنید .

رمزنگاری فایل های php با یون کیوب (ioncube)

در صفحه باز شده در بخش نام پروژه نامی برای پروژه ارسالی خود انتخاب کنید . این نام با زیاد شدن فایل های شما به شما کمک میکند پروژه مورد نظر خود را راحتتر پیدا نمایید .

در بخش انتخاب ورژن php شما میتوانید انتخاب نمایید فایل شما با چه ورژن از php انکود شود . ما به صورت پیشفرض به شما نسخه 7.2 تا 7.4 را پیشنهاد میکنیم . شما میتوانید به انتخاب خود یک یا چند مورد را انتخاب نمایید . در صورت انتخاب بیش از یک مورد به ازای هر انتخاب مبلغی به فاکتور شما اضافه خواهد شد که در صفحه قبل برای شما مبلغ ها نمایش داده خواهند شد .

در بخش فایل zip نیز فایل پروژه خود را زیپ کرده و انتخاب نمایید . دقت داشته باشید سیستم تمام فایل های php موجود در فایل را شناسایی و تنها آنها را محاسبه میکند و سایر فایل های شما شامل هزینه نمی باشند .

و در نهایت روی ارسال پروژه کلیک نمایید . حال سیستم بصورت خودکار شما را به درگاه پرداخت منتقل خواهد کرد و پس از پرداخت موفق به صفحه پروژه ها منتقل خواهید شد .

انکود فایل های php با ioncube

در این صفحه تمام پروژه های شما نمایش داده خواهد شد و شما میتوانید آنها را مدیریت نمایید . این بخش اطلاعات کاملی از وضعیت پروژه شما ارائه میکند .

پروژه شما به صورت پیشفرض در انتظار انجام باقی می ماند و تیم وهاب آنلاین در ساعات کاری کمتر از یک ساعت و خارج از ساعات کاری و اوقات تعطیلی تا چهل و هشت ساعت پروژه شما را انکود کرده و به شما ارائه میکند که با ورود به بخش ابزارها و انتخاب منوی رمزنگاری فایل های php می توانید فایل خود را دریافت نمایید .

در صفحه دانلود نیز موارد به شرح زیر می باشد :

رمزنگاری فایل های php با یون کیوب (ioncube)

در این صفحه اطلاعات کاملی از پروژه خود دریافت خواهید کرد . اگر در بخش انتخاب نسخه php چندین مورد را تیک زده باشید فایل انکود شده شما شامل یک فایل زیپ خواهد بود که درون آن فایل های زیپ دیگری که شامل نسخه های مورد نظر شما هستند قرار خواهند داشت .

سفارش و خرید
محصولات پیشنهادی دیگر

جهت ارتباط تلفنی با تیم وهاب آنلاین همه روزه از ساعات 9 صبح الی 15 میتوانید اقدام نمایید .