در این ایام کرونائی که همه مجبور به دورکاری هستیم ، ما با دو شماره 09374655385 و 09118689448 بصورت تلفنی در انتظار شنیدن صدای گرمتان هستیم .

مجله آموزشی وهاب آنلاین

دنیای بزرگ آموزشی وهاب آنلاین

آموزش نصب قالب و افزونه های whmcs

آموزش نصب قالب و افزونه های whmcs

آموزش نصب قالب و افزونه های whmcs – در این آموزش تصویری از وهاب آنلاین یاد میگیرید که چگونه تمام قالب ها و افزونه های whmcs را نصب نمایید و از آنها استفاده کنید . در این مطلب سعی شده است به ساده ترین روش ممکن آموزش نصب قالب های whmcs ، قالب های سبد خرید whmcs و افزونه های whmcs آموزش داده شود تا شما بتوانید به راحتی تمام افزونه ها و قالب های این سیستم را نصب و استفاده نمایید .

نوشته شده در 17ام اسفند 1399 نویسنده : وهاب آنلاین بروزرسانی : 17ام اسفند 1399
از من بپرس ! سوالتو بپرس
هاست whmcs چه پیش نیازهایی باید داشته باشد

از من بپرس : هاست whmcs چه پیش نیازهایی باید داشته باشد

این روزها کاربران سوالاتی مبنی بر اینکه هاست whmcs چه پیش نیازهایی باید داشته باشد را مطرح میکنند و با اینکه اکثرا به آن پاسخ میدهند اما تمام پیش نیازهای whmcs را نمیدانند و همین باعث شده است از من بپرس این هفته وهاب آنلاین را به این موضوع اختصاص دهیم .

ارسال شده در تاریخ 16ام مرداد 1399
از من بپرس

از من بپرس : از من بپرس

از من بپرس امکان جدیدی است که با بوجود آمدن مجله وهاب آنلاین ایجاد شد . در این سرویس شما میتوانید سوالات و مشکلاتتان را با ما در میان بگذارید و ما به صورت یک پست ویدئویی به آنها در هفته پاسخ خواهیم داد . با این سرویس شما به صورت کامل به پاسخ سوال خود خواهید رسید و مشکل شما رفع خواهد شد.

ارسال شده در تاریخ 17ام فروردین 1399