جستجو در مجله وهاب آنلاین

دنیای بزرگ آموزشی وهاب آنلاین

مدیریت آسان منوهای whmcs

خلاصه : مدیریت آسان منوهای whmcs

مدیریت آسان منوهای whmcs با کمک فایل منوی اختصاصی ارائه شده توسط وهاب آنلاین . به راحتی میتوانید منوهای whmcs را مدیریت و آنها را حذف ، ویرایش و اضافه کنید . در این روش از فایل منوی اختصاصی ارائه شده توسط وهاب آنلاین استفاده می شود و به راحتی میتوانید آنها را ویرایش نمایید .

مدیریت آسان منوهای whmcs

شاید تا به حال میخواستید منوهای قالب whmcs خود را ویرایش و یا تغییر دهید اما نتوانستید . ما در این مطلب میخواهیم به شما روشی را معرفی کنیم که به راحتی میتوانید منوهای whmcs خود را مدیریت و ویرایش نمایید . ما در این مطلب میخواهیم مدیریت آسان منوهای whmcs را به شما آموزش داده و با هم آنرا روی قالب ها اعمال نماییم .

همانطور که اطلاع دارید در نسخه 6 به بالا مدیریت منوهای whmcs مبتنی بر هوک شد . به طوری که به وسیله هوک ها میتوان منوها را ویرایش ، تغییر یا حذف کرد و دیگر مثل قبل نمیتوان فایل هدر را باز نمود و منوها را ویرایش نمود . امروز در مطلب مدیریت آسان منوهای whmcs که به صورت اختصاصی توسط وهاب آنلاین نوشته شده است روشی را به شما معرفی کنیم که به راحتی بتوانید همانند گذشته منوها را مدیریت و آنها را تغییر نام یا ویرایش و حذف نمایید .

آموزش مدیریت منوهای whmcs

ما برای انجام این کار تغییراتی در قالب خود اعمال میکنیم که به ما اجازه می دهد به راحتی بتوانیم تمام منوها را در اختیار داشته و آنها را ویرایش نماییم . برای اینکار باید ابتدا این فایل را دانلود نمایید و سپس آنرا در مسیر قالب خود بارگذاری نمایید .

حال باید فایل header.tpl قالب خود را باز نموده و به دنبال تگ زیر بگردید :

<section id="main-menu">

آنرا تا انتها یعنی از تگ بالا تا تگ </section> انتخاب نمایید .

مدیریت آسان منوهای whmcs

 

حال آنرا به صورت کامل حذف نمایید و کد زیر را جایگزین نمایید :

{include file="$template/topmenu.tpl"}

وفایل را ذخیره و ببندید . حال شما به راحتی میتوانید تمام منوهای سایت خود را از طریق فایل topmenu.tpl مدیریت نمایید . منوی جدید به آن اضافه کنید و یا آنها را حذف و بصورت کلی مدیریت نمایید .

[su_note note_color=”#feeee4″ text_color=”#2d2d2d” radius=”6″]دقت داشته باشید در این روش اگر افزونه ای به صورت خودکار بخواهد منویی اضافه کند نمیتواند و شما باید به صورت دستی منو را در مکان مورد نظر اضافه نمایید .[/su_note]

دانلود فایل

نوشته شده در 10ام خرداد 1399 نویسنده : وهاب آنلاین بروزرسانی : 21ام تیر 1399
پیشنهاد میکنیم ببینید :


دیدگاهی ثبت نشده است

    جهت ارتباط تلفنی با تیم وهاب آنلاین همه روزه از ساعات 9 صبح الی 15 میتوانید اقدام نمایید .