جستجو در مجله وهاب آنلاین

دنیای بزرگ آموزشی وهاب آنلاین

آموزش ویدئویی نصب Whmcs به زبان فارسی ⭐️

خلاصه : آموزش ویدئویی نصب Whmcs به زبان فارسی ⭐️

آموزش ویدئویی نصب Whmcs به زبان فارسی – در این آموزش از وهاب آنلاین که به صورت فایل ویدئویی تهییه شده است یاد میگیریم چگونه سیستم را نصب نموده و از آن استفاده کنیم . ما سعی کرده ایم این آموزش را به صورت گام به گام تهییه نموده تا همه شما بتوانید به راحتی whmcs خود را نصب نمایید .

آموزش ویدئویی نصب Whmcs به زبان فارسی ⭐️

آموزش ویدئویی نصب Whmcs به زبان فارسی - در این آموزش از وهاب آنلاین که به صورت فایل ویدئویی تهییه شده است یاد میگیریم چگونه سیستم را نصب نموده و از آن استفاده کنیم . ما سعی کرده ایم این آموزش را به صورت گام به گام تهییه نموده تا همه شما بتوانید به راحتی whmcs خود را نصب نمایید .

در این آموزش از مجله وهاب آنلاین میخواهیم به شما یاد بدهیم چگونه whmcs را در 10 دقیقه نصب کنید (Installing WHMCS). با مشاهده این آموزش به راحتی حتی اگر تا به حال با این سیستم  کار نکرده اید هم میتوانید آنرا نصب و پیکربندی کنید .

در آموزش ویدئویی نصب Whmcs به زبان فارسی می آموزیم :

آموزش ویدئویی نصب Whmcs به زبان فارسیچگونه whmcs را نصب نماییم و مراحل پیکربندی آنرا انجام دهیم . درپایان ما یک سیستم کامل و آماده استفاده خواهیم داشت که میتوان از آن برای انواع وبسایت های خود استفاده نماییم . در این آموزش ما از whmcs نال شده نسخه 7.9.2 استفاده شده است . اما شما میتوانید از آن برای نصب آخرین نسخه whmcs نیز استفاده نمایید چرا که نصب تمام نسخه های whmcs تقریبا شبیه به هم هستند.

 

در این آموزش مرحله به مرحله نصب whmcs را انجام میدهیم . در ابتدا فایل را اکسترکت کرده و سپس وارد پوشه نصب می شویم و در ادامه دیتابیس ساخته وارد ادمین whmcs می شویم و در نهایت کرون جاب سیستم را نیز تنظیم میکنیم و البته نکات بسیار مهمی را در آموزش یاد میگیریم که شاید خیلی ساده قبلتر از آن میگذشتیم .

 

آموزش ویدئویی نصب whmcs در 10 دقیقه

[aparat id=’oLAjm’]

[su_note note_color=”#fc8238″ text_color=”#ffffff” radius=”6″]این آموزش قبلتر در وبسایت دیگر مجموعه وهاب آنلاین منتشر شده بود که هم اکنون میتوانید آنرا تنها در وهاب آنلاین مشاهده نمایید .[/su_note]

نوشته شده در 1ام اردیبهشت 1399 نویسنده : وهاب آنلاین بروزرسانی : 1ام اردیبهشت 1399
پیشنهاد میکنیم ببینید :


دیدگاهی ثبت نشده است

    جهت ارتباط تلفنی با تیم وهاب آنلاین همه روزه از ساعات 9 صبح الی 15 میتوانید اقدام نمایید .