جستجو در مجله وهاب آنلاین

دنیای بزرگ آموزشی وهاب آنلاین

آموزش پاسخ خودکار به تیکت های whmcs

خلاصه : آموزش پاسخ خودکار به تیکت های whmcs

در آموزش ویدئویی پاسخ خودکار به تیکت های whmcs یاد میگیریم چگونه به تیکت های کاربران در وضعیت ها ، اولویت ها و دپارتمان های مختلف پاسخ های خودکار ارسال کنیم. این آموزش به سادگی با ابزار پیشفرض whmcs انجام می شود و نیاز به هیچ افزونه ای ندارد .

آموزش پاسخ خودکار به تیکت های whmcs

آموزش پاسخ خودکار به تیکت های whmcs – در این آموزش تصویری از مجله وهاب آنلاین یاد میگیریم چگونه به تیکت های کاربران در وضعیت ها ، اولویت ها و دپارتمان های مختلف پاسخ های خودکاری پس از گذشت دقایقی ارسال کنیم و تیکت ها را در حالت های مختلف برای مدیران مختلف و دپارتمان ها و اولویت های مختلف تغییر وضعیت دهیم .

گام های آموزشی در این ویدئوی

  • گام اول : ست کردن کرون در هاست
  • گام دوم : تنظیم متن تیکت ها و وضعیت ها
  • گام سوم : کار تمام است

پاسخ خودکار به تیکت های whmcs

همانطور که در گام های مختلف مشاهده کردید به راحتی در دوگام ساده که به صورت ویدئویی در این مطلب آموزش داده شده است میتوانید پاسخ خودکار به تیکت های whmcs (مشاهده داکیومنت سایت whmcs) خود ارسال کنید و کاربران را برای مدیران خاص ، با دپارتمان ها ، وضعیت ها و اولویت های خاص پرچم بزنید و ایمیل هایی خودکار نیز برای مدیران ارسال نمایید .

هیچ فرقی نمیکند این بخش از whmcs وظیفه انجام این امور را به صورت خودکار به عهده دارد و نیازی به نصب هیچ افزونه ای برای پاسخ خودکار به تیکت ها نخواهید داشت .

[flowplayer src="https://s9.vahabonline.ir/2020/m04/AutoTicketReplay.mp4" poster=""]

آموزش تنظیم پاسخ خودکار به تیکت های whmcs

در ابتدا کرون جاب را از بخش مشخص شده در ویدئو ست کرده و روی حالت اجرا هر 5 دقیقه قرار میدهیم و سپس تیکت های جدیدی با موضوعات مورد نظر خود ایجاد میکنیم . در این روش شما میتوانید برای انواع دپارتمان ها و وضعیت ها پاسخ خوکار تعیین کنید . اگر نیاز دارید در زمان کمتر از 5 دقیقه به تیکت ها پاسخ داده شود اجرای کرون تنظیم خودکار را بر روی 1 دقیقه قرار دهید .

در این آموزش ما بدون هیچ افزونه whmcs ای به راحتی از طریق امکانات خود سیستم توانستیم به تیکت ها پاسخ های خودکاری ارسال کنیم . در واقع نیاز به هیچ افزونه ای برای اینکار نخواهیم داشت و خود whmcs این قابلیت را در دل خود جای داده است .

انشالله در آموزش های بعدی نیز تصمیم داریم بخش های مختلف whmcs را خدمت شما عزیزان آموزش دهیم تا دیگر کاربران ایرانی هیچ مشکلی در کارکردن با whmcs نداشته باشند .

نوشته شده در 9ام اردیبهشت 1399 نویسنده : وهاب آنلاین بروزرسانی : 9ام اردیبهشت 1399
پیشنهاد میکنیم ببینید :


6 دیدگاه

  • سلام خسته نباشینممنون بابت آموزش فوق العادتونو همینطور ممنون بابت تک تک آموزشات وافزونه ها و قالب های رایگانتون  واقعا همین خدمات رایگان بود که باعث شد من بیام سمت شما و از بقیه خدماتتون هم استفاده کنم
  • سلام خسته نباشید میگم چطور میشه که داخل پنل کاربری اون تیکیت خودکاری که ارسال میشه زده System اینو تغییر داد؟

جهت ارتباط تلفنی با تیم وهاب آنلاین همه روزه از ساعات 9 صبح الی 15 میتوانید اقدام نمایید .