در این ایام کرونائی که همه مجبور به دورکاری هستیم ، ما با دو شماره 09374655385 و 09118689448 بصورت تلفنی در انتظار شنیدن صدای گرمتان هستیم .

مجله آموزشی وهاب آنلاین

دنیای بزرگ آموزشی وهاب آنلاین

آموزش تصویری نصب قالب whmcs هشتگ

آموزش تصویری نصب قالب whmcs هشتگ

خلاصه : آموزش تصویری نصب قالب whmcs هشتگ

آموزش نصب قالب whmcs هشتگ روی آخرین نسخه whmcs بصورت تصویری و ویدئویی به همراه آموزش نصب تمام امکانات قالب و بررسی بخش های مختلف آن در مجله آموزشی وهاب آنلاین. با ما همراه باشید…

آموزش نصب قالب whmcs هشتگ روی آخرین نسخه whmcs بصورت تصویری و ویدئویی به همراه آموزش نصب تمام امکانات قالب و بررسی بخش های مختلف آن در مجله آموزشی وهاب آنلاین. با ما همراه باشید...

قالب هشتگ یکی از برترین قالب های ایرانی است که دارای کنترل پنل اختصاصی مخصوص قالب می باشد که کاربر در آن می تواند تمام بخش های قالب را از بخش ادمین whmcs ، مدیریت نماید . امروز در مجله وهاب آنلاین آموزش تصویری نصب قالب whmcs هشتگ را آماده کرده و تقدیم شما عزیزان میکنیم .

همانطور که قبلتر نیز بیان شد قالب هشتگ یکی از برترین قالب های whmcs است که فروش آن بصورت انحصاری در مارکت راستچین انجام شده است و دارای امکانات ویژه است که امروز می خواهیم در این ویدئو به صورت کامل این قالب را روی نسخه آخر whmcs نصب کرده و مراحل را به صورت کامل پیش ببریم و برخی امکانات آنرا بررسی نماییم .

آموزش تصویری نصب قالب whmcs هشتگ

پیش نیازهای نصب قالب هشتگ :

برای نصب قالب هشتگ نیاز دارید حتما نسخه whmcs شما 7.7.1 به بالا باشد و همچنین نسخه php شما باید ترجیحا 7.2 یا بالاتر از 7.2 باشد . با داشتن این شرایط شما به راحتی می توانید قالب هشتگ را نصب نموده و از آن لذت ببرید . برای شروع کافی است آخرین نسخه را از سایت دانلود نموده و نصب را با ما پیش ببرید .

آموزش نصب هشتگ بصورت ساده :

  1. فایل دانلودی را در مسیر نصب whmcs خود آپلود کرده و اکسترکت کنید.
  2. طبق آموزش تصویری بالا نسخه php را بررسی کنید و روی نسخه 7.2 قرار دهید.
  3. افزونه قالب را فعال کنید و قالب را نصب کنید.
  4. قالب را فعال کنید و از آن استفاده نمایید.

اگر میخواهید قالبی بغیر از هشتگ را نصب کنید پیشنهاد میکنیم آموزش نصب قالب whmcs را مشاهده نمایید

نوشته شده در 22ام فروردین 1399 نویسنده : وهاب آنلاین بروزرسانی : 22ام فروردین 1399
پیشنهاد میکنیم ببینید :


دیدگاهی ثبت نشده است